מרכז אתנחתא שם למטרה לתמוך במסגרת הבית ספרית על ידי יצירת חלל, שבו תלמידים ומורים מקבלים כלים ממשיים לשיפור איכות חייהם תוך יצירת אווירה המקדמת יחסי תלמידים-מורים קרובה ומכבדת.

 

זוהי יוזמה שנולדה מתוך צורך העולה מבית הספר עצמו. מתוך שאיפה לתת לתלמידים מענה לצרכיהם הרגשיים וההתפתחותיים. באתנחתא התלמידים  נמצאים במסגת בה יכולים לבוא מבלי תחושה של צורך בהישגיות ומשוחררים מעמידה בפרמטרים שבהם הם נמדדים על בסיס יומיומי.

מרכז אתנחתא פועל גם לשיפור רווחת המורה, החוסן הנפשי שלו בהתמודדויות היומיומיות ומעניק כלים להכלה ולבניית קשרים מיטביים עם התלמידים.

 

השיעורים מובנים בקבוצות אינטימיות המשולבים במערכת, במגוון נושאים כמו, אימונים באומנויות לחימה, יוגה, קליגרפיה, מיינדפולנס, מדיטציה, דמיון מודרך ועוד, ובאמצעותם המרכז מעניק כלים אישיים פרקטיים מועילים להיערך מול האתגרים החינוכיים בעידן הנוכחי המשתנה.  

 

אך לא רק, חזון המרכז לקדם את תפקיד ומעמד בית הספר כמוקד מלכד ומנהיג בקהילה. על פי מהותו ההוליסטית של המרכז יש לתמוך גם במעגלים הסובבים את התלמיד, הכוללים את מוריו והוריו. זאת במטרה לאפשר הדהוד התפתחות התלמיד בקרב המעטפת הקרובה ביותר אליו.

תלמידים, מורים ומשפחותיכם, בימים אלה וגם במהלך חופשת פסח תוכלו ליהנות משעורים מקוונים לרווחתכם הפיזית והנפשית.  כמו כן, העמדנו עבורכם ערוץ אתנחתא עם מגוון פעילויות ותרגולים.

Https://www.youtube.com/channel/UCT0jXImX6vG7AK7vDh4K19g/videos?disable_polymer=1

בבכרה  ד״ר רחל שאול וצוות אתנחתא

Screenshot_3.5fe311e8689326.05317712-rem